diego
03 فروردین 1402 - 23:08

قلعه‌نویی: یکی از بازی‌های خوب چند سال تیم ملی را انجام دادیم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: مسابقه با روسیه یکی از بازی‌های خوب چند سال تیم ملی بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امیر قلعه‌نویی پس از تساوی یک - یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل روسیه در دیداری تدارکاتی گفت: اجازه دهید بهار طبیعت که با بهار قرآن تقارن پیدا کرده را به مردم داخل و خارج از کشور تبریک بگویم و امیدوارم سال پرباری برای ملت ایران باشد. این ملت لیاقت بهترین‌ها را دارند.

وی ابتدا با این سؤال از سوی خبرنگاری روبه‌رو شد که چه صحبتی با مخالفان حضورش  در تیم ملی دارد، گفت: مخالفان؟ مبارک باشد. دلیل‌تان برای مخالفت چیست؟ یعنی هزار و خورده‌ای امتیاز در لیگ را نمی‌بینید؟ تا دو هزار می‌توانید بشمارید؟ بشمارید تا سؤال بعدی را جواب بدهم.

سایر خبرنگاران حاضر در نشست خبری درخواست کردند که ابتدا درباره بازی ایران و روسیه صحبت شود که قلعه‌نویی گفت:  به مخالفان باید احترام گذاشت چون نظرشان است و قرار نیست همه تأیید کنند و آنها هم قابل احترام هستند. فکر می‌کنم یکی از بازی‌های خوب چند سال تیم ملی بود. مربی وظیفه دارد دو شاخصه مهم انجام دهد، یکی ایجاد موقعیت روی دروازه حریف و دوم اینکه اجازه موقعیت روی دروازه خود را ندهد. در این بحث خیلی عالی بودیم.

قلعه‌نویی افزود: در ایجاد موقعیت، گردش توپ، شوت، کرنر و ... خوب بودیم ولی توپ‌های‌مان تبدیل به گل نشد. این بازی خیلی امیدوارمان کرد و هفته به هفته، ماه به ماه بهتر خواهیم شد. باید از بازیکنانم تشکر کنم که با قلب‌شان بازی کردند، جنگیدند و موقعیت‌های زیادی خلق کردند. اینکه در سه، چهار روز توانستیم نگرش‌مان را قالب کنیم خیلی مهم است.

 

ادامه دارد...

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1106857