diego
05 فروردین 1402 - 11:52

کاهش تصادفات نوروزی در محورهای مواصلاتی کاشان

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با بیان اینکه ۱۰۰هزار تماس با پلیس کاشان برقرار شده است، گفت: خوشبختانه تا به امروز شاهد کاهش تصادفات در ایام نوروز بودیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کاشان، سرهنگ ایرج کاکاوند صبح امروز در دیدار نوروزی با نماینده ولی فقیه در کاشان، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و حلول ماه مبارک رمضان اظهار داشت: سال گذشته حدود 100هزار با پلیس 110 ویژه شهرستان کاشان داشتیم که بخشی منجر به عملیات و برخی نیز منجر به ارشاد و راهنمایی شده است.

وی با بیان اینکه روزانه 273 تماس به مرکز 110 کاشان انجام شده است، داشته است، افزود: هر مراسم ملی و مذهبی پلیس با حضور و مشارکت سایر نیروهای امنیتی اقدامات امنیتی را انجام داد و مشکل خاصی در شهرستان کاشان وجود نداشت.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان ضمن اشاره به حضور مسافران نوروزی در ایام عید نوروز و نبود هیچ مورد خاصی در ایام تاکنون ابراز داشت: در اماکن پرتردد همکاران ما به صورت مستمر حضور دارند به نحوی که در ابنیه تاریخی همکاران ما حضور دارند و امنیت را برقرار کردند.

وی ضمن اشاره به حضور ثابت نیرو در بازار قدیم کاشان گفت: با توجه به حضور مسافران در کمپ‌ها و پارک‌ها جهت اسکان گشت‌های مستمر وجود داشته و هیچ موردی تاکنون برای مسافران نوروزی به وجود نیامده است.

سرهنگ کاکاوند با بیان اینکه در تلاش هستیم تا با اقدامات صورت گرفته وضعیت مطلوب‌تر شود، تصریح کرد: در مورد تصادفات نیز پلیس راه و راهور نیروها به صورت 100 درصدی حضور دارند و در تعطیلات خوشبختانه کاهش داشتیم و در تلاش هستیم مسافران به سلامت ورود و خروج پیدا کنند.

وی تاکید کرد: امسال در شهرستان کاشان پایش تصویری وضعیت بهتری انجام شده است و متولیان امر در این زمینه در حال آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم انجام شده و طی ماه‌های آینده مقرر شده است تا حدود 60 دوربین به سیستم پایش تصویری کاشان اضافه شود.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان ضمن اشاره به دغدغه ترافیکی در هسته مرکزی این شهرستان ابراز داشت: با اعمال محدودیت‌ها در این ایام بخشی از این دغدغه ترافیکی حل شده اما باید اقدام اساسی انجام پذیرد.

انتهای پیام/801/.

 

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1109204