diego
04 فروردین 1402 - 09:33

اعزام ۸۵ گروه جهادی به مناطق محروم چهارمحال و بختیاری در ایام نوروز

مسئول سازمان بسیج سازندگی چهارمحال و بختیاری گفت: ۸۵ گروه جهادی در عرصه‌های مختلف عمرانی، بهداشتی، فرهنگی، دامپزشکی، اشتغال‌زایی، آموزشی و محرومیت‌زدایی به مناطق مختلف استان اعزام شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد هوشنگ فولادی امروز در جمع خبرنگاران گفت: ۸۵ گروه جهادی در عرصه‌های مختلف عمرانی، بهداشتی، فرهنگی، دامپزشکی، اشتغال‌زایی، آموزشی و محرومیت‌زدایی به مناطق مختلف استان اعزام شدند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) بیان کرد: برای حضور گروه‌های جهادی در مناطق محروم و کم‌برخوردار استان برنامه‌ریزی شده و این گروه‌ها در ایام نوروز به این مناطق اعزام شدند.

وی با بیان اینکه مناطق اعزام گروه‌های جهادی با توجه به نیاز و میزان محرومیت‌ها مشخص شده است، افزود: گروه‌های جهادی تخصصی با توجه به محرومیت‌ها به مناطق اعزام شده و تا پایان تعطیلات به مردم استان خدمت‌رسانی می‌کنند.

فولادی خدمت بی‌منت به مردم مناطق محروم استان را هدف مهم فعالیت گروه‌های جهادی در ایام نوروز خواند و اظهار داشت: گروه‌های جهادی از سایر استان‌های کشور نیز به چهارمحال و بختیاری اعزام شده‌اند و در رفع محرومیت‌ها کمک‌رسانی می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه طی سال گذشته گروه‌های جهادی بسیج سازندگی استان در حوادث و وقایع مختلف به یاری مردم شتافتند، تصریح کرد: امدادرسانی به مردم کوهرنگ در پی زلزله، حضور فعال در مناطق سیل‌زده و کمک‌رسانی گسترده به مردم گرفتار در برف اخیر از شاخص‌ترین فعالیت‌های گروه‌های جهادی استان بود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: طی سال جاری نیز گروه‌های جهادی علاوه بر ماموریت‌ها و اهداف تعیین شده هرکجا که نیاز به کمک‌رسانی باشد همواره یاریگر مردم استان خواهند بود و آمادگی خود را اعلام می‌دارند.

پایان پیام/ ۶۸۰۳۵

منبع: فارس
شناسه خبر: 1107485